+37061812003

Automobilių nuomos sąlygos

Dokumentai

Nuomodamasis automobilį, klientas pateikia šiuos savo galiojančius dokumentus:

• pasą arba tapatybės kortelę,
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Dokumentai juridiniams asmenims

• įmonės registracijos pažymėjimas,
• įgaliojimas, patvirtinantis turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį,
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Automobilis išnuomuojamas pilnu kuro baku, ir turi būti grąžintas pilnu kuro baku – jei nesutariama kitaip. Grąžinus automobilį nepilnu baku, nuomininkas moka kuro skirtumą pagal santykį.

Automobilių atsiėmimo – grąžinimo vieta Kaunas. Dėl pristatymo į kitus miestus derinama atskirai . Orientacinė kaina 0,5 Eur/km

Nuomuojamų automobilių draudimas

Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti privalomuoju civiliniu atsakomybės draudimu ir KASKO draudimu. Automobilio draudimas galioja Lietuvoje ir visose ES šalyse. Į draudimą įeina Techninė pagalba kelyje 24/7 tiek Lietuvoje ir visose ES.

Vagystės atveju nuostolius dengia Kasko draudimas- būtina sąlyga pristatyti automobilio raktus ir dokumentus.

Besąlyginė franšizė – 300 eurų, kurią autoavarijos ar vagystės metu moka nuomininkas

Nuomininko atsakomybė

Išsinuomojęs automobilį, klientas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Nuomininkas, perdavęs išsinuomotą automobilį kitam asmeniui, atsako už visus galimus padarinius.

Jei nuomininkas pažeidžia kelių eismo taisykles, privalo sumokėti baudą. Už kelių eismo taisyklių pažeidimus taikomas administravimo mokestis 20 €.

Automobilio vagystės atveju automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui negrąžinęs klientas privalo atlyginti padarytą žalą.

Nuomojamą automobilį gali vairuoti asmuo, turintis vairuotojo pažymėjimą, be amžiaus cenzo.
Automobilį pristatyti ir pasiimti galime Jums patogioje vietoje, iš anksto susitarus. Į kitas Lietuvos vietas automobilį pristatome už sutartą kainą

Nuomininkas pilnai atsako už žalą padarytą automobilio viduje ,bei už padangas ir langus.

Bendras nuvažiuotų kilometrų kiekis negali viršyti:

• 500 km. parai ( skaičiuojamas bendras nuvažiuotų kilometrų skaičius per visą nuomos laikotarpį), sekantiems km taikomas 0,15 Eur tarifas. jei nuomos laikotarpis iki 7 parų.
• 450 km. – jei nuomos laikotarpis nuo 8 – 14 parų
• 400 km. – jei nuomos laikotarpis nuo 15 ir daugiau parų.

Sugedus automobiliui

Įvykus eismo įvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio Nuomotojas per protingą terminą pristato kitą automobilį, turintį tiek pat sėdimų vietų, panašios komplektacijos , Nuomotojui neturint galimybės pristatyti kito automobilio grąžiname pinigus už likusį laiką, jei nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos. Nuomotojas neatsako už išlaidas ir nepatogumus patirtus dėl sugedusio automobilio.

Sugedus automobiliui draudimo kompanija pasirūpina automobilio nutempimu iki artimiausio arba autorizuoto serviso. Nuomotojas neatlygina Nuomininkui atsiradusių išlaidų ( kelionė iki viešbučio, nakvynė viešbutyje ir pan.)

Automobilio rezervavimas

Pasirinktą automobilį rezervuoti paprasta: skambinkite kontaktuose nurodytu telefonu , rašykite el. paštu info@blackbus.lt arba užpildykite rezervacijos formą svetainėje. Rezervacijos patvirtinimas bus išsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis telefonu susisieks mūsų darbuotojas.

Automobilio grąžinimas - perdavimas

• Automobilis turi būti grąžintas toks koks buvo perduotas nuomos pradžioje. Jei klientas grąžina nešvarų automobilį papildomai reikia mokėti 30 Eur. Grąžinant nešvarų automobilį ir/ar tamsiu paros metu kuomet negalima tiksliai nustatyti automobilio būklės depozitas grąžinimas kitą dieną pavedimu , automobilį nuplovus ir įsitikinus, kad automobilis nepažeistas.


• Jei klientas vėluoja grąžinti automobilį daugiau kaip 4 val., privalo sumokėti Nuomotojui 200 Eur baudą. Pirmos papildomos trys valandos – 20 Eur/valanda.


• Nuomos para skaičiuojama nuo pasiėmimo laiko iki kitos dienos 8:00 val. ryto, nebent susitariama kitaip.


• Automobils perduodamas nuo 10 val. ryto, nebent susitariama kitaip. Galimas automoblio perdavimas iš vakaro už papildomą mokestį.

Avansinis mokėjimas

Rezervuojant automobilį mokamas 100-200 €  avansinis mokėjimas, kuris užskaitomas kaip užstatas. Atsiskaityti už paslaugas galima ir grynaisiais pinigais – pasiimant automobilį arba bankiniu pavedimu – prieš pasiimant automobilį. Atsisakius automobilio, avansas negrąžinamas.

Užstatas

Nuomojantis automobilį, reikalingas  užstatas.

• keleiviniams – 300 Eur

• krovininiam – 200 Eur